Veštenie cez telefón
Poviem Vám, čo Vás čaká
0988 612 639
Zavolajte

Hodnotenie veštice

Veštica Daniela – anjeli, anjelské karty

Zameranie: Anjeli | Anjelské karty | Duchovné bytosti | Minulé životy a karma

Veštica Danielaanjeli, anjelské karty

Zameranie: Anjeli | Anjelské karty | Duchovné bytosti | Minulé životy a karma

Hodnotenie veštice

 

Moje meno je Daniela a už dvadsať rokov sa zaujímam o veštenie budúcnosti a jeho techniky. O niektoré viac, o iné zasa len okrajovo. Obor, ktorému rozumiem dokonale, sú anjelské karty. Už v mladosti som bola v spojení s bytosťami z iného sveta - anjelmi. Síce mi neoznámili nič konkrétne, ale cítila som, že sú okolo mňa. Že ma chcú kontaktovať. Našla som si informácie o anjelských kartách a dozvedela sa, že práve pomocou nich je možné sa s anjelmi spojiť a rozprávať sa s nimi.

Moje anjelské karty dokážu zodpovedať všetky otázky

Anjeli sú nadpozemské bytosti strážiace náš život. Vedia všetko o našich životných úlohách i našej budúcnosti. Ich vedomie je skutočne rozsiahle. A čo je pre nás dôležitejšie, anjeli vedia, ako nám tieto informácie predať. Citlivou a jemnou cestou, prostredníctvom anjelských kariet.

Moje anjelské karty dokážu zodpovedať všetky Vaše otázky. Kontakt s anjelmi som dlho sprostredkovávala len v okruhu známych. Keď boli s veštbami spokojní a všetko sa vypĺňalo tak, ako mi povedali anjeli, uvedomila som si, že by som svojimi schopnosťami mohla pomôcť mnohým ďalším ľuďom. Svoje služby začala ponúkať verejne. Teraz, po pätnástich rokoch, odkedy sa anjelským kartám venujem naplno, mám za sebou niekoľko tisíc zákazníkov, z ktorých niektorí sa stále vracajú. Vedia totiž, že u mňa nájdu nielen kvalitné služby, ale tiež diskrétnosť. Všetko tak zostáva len medzi nami.

Dokážem sa spojiť s Vašimi anjelmi

Ako jedna z mála veštkýň sa prostredníctvom kariet dokážem spojiť s Vašimi anjelmi a získať od nich informácie o Vás a Vašej budúcnosti, ktoré Vám následne sprostredkujú. Nech Vás trápi akýkoľvek problém, anjeli poznajú rozhrešenie.

Anjeli nad vami bdejú celý Vás život. Určujú jeho vývoj a Vašu životnú cestu. Dobre vedia, čo s Vami bude ďalej. Zavolajte mi a poďme sa ich spoločne spýtať, pomocou anjelských kariet poodhaliť Vašu budúcnosť.

Každý má svojich anjelov, ktorí nad ním bdejú vo dne, v noci. Vedia o Vás všetko. Pokiaľ na nich máte akékoľvek otázky, zavolajte mi a ja Vám s nimi rada sprostredkujem kontakt. Spojenie s anjelmi sa môže zdať nemožné, ale po telefonáte uvidíte, že to tak zďaleka nie je.

Anjeli vedia o Vašich životných údeloch a strastiach, stačí sa ich jednoducho spýtať. Zdvihnite slúchadlo, vytočte moje číslo 0988 612 639 a poďme sa za pomoci anjelských kariet spojiť s týmito nadpozemskými bytosťami. Bytosťami, ktoré Vás poznajú možno lepšie než vy sami!

Vaše názory

vložiť príspevok

Jana, Banská Bystrica

Pri prvom kontakte s pani Danielou som mala husiu kožu. Skutočnosti, ktoré mi o mojej osobe povedala, boli síce príjemné, a ako sa neskôr ukázalo, i pravdivé, ale stále som nemohla uveriť, že je skutočne možné spojiť sa s anjelmi a spýtať sa ich na ich budúcnosť. Teraz už verím a som stálou zákazníčkou.

Milada, Spišská Nová Ves

S veštbou pomocou anjelských kariet aj s pani Dankou mám len pozitívne skúsenosti.

Ľudmila, Ružomberok

Pani Daniela mi dokázala v ťažkých chvíľach môjho života (rozpadla sa mi rodina, prišla som o prácu...) predpovedať lepšie zajtrajšky, vďaka čomu som sa odhodlala vydržať a nevzdávať sa. Teraz žijem opäť spokojný život aj s mojimi dvoma deťmi.

Katka, Prievidza

Chcela som vyskúšať niečo nové. Výklad anjelských kariet ma lákal už dlhšiu dobu. Konečne som sa odhodlala a zavolala pani Daniele. Výkladom som bola doslova ohromená. Zistila som všetko, čo som potrebovala vedieť, a ako sa mi neskôr potvrdilo, veštba vyšla s absolútnou presnosťou.

Terézia, Košice

Prvým impulom pre telefonát pani Daniele bola moja skepsa voči niečomu takému ako sú anjeli. Po prvých slovách pani Daniely ma ale doslova zamrazilo. To, čo mi povedala, si nemohla len tak vymyslieť, niekto jej to musel prezradiť - anjeli. Teraz som Danielina pravidelná zákazníčka a som omnoho prístupnejšia zdanlivo nadprirodzeným veciam.

Kristína, Michalovce

Daniela naozaj vie, čo robí. Anjeli jej povedia všetko, čo chcem vedieť. Navyše je to príjemná dáma, ktorá je schopná udržať tajomstvo - viem, o čom hovorím, sme dlhoročné kamarátky.

Vložiť nový príspevok