Veštenie cez telefón
Poviem Vám, čo Vás čaká
0988 612 636
Zavolajte

Hodnotenie veštice

Veštica Mária – liečenie a diagnostika

Zameranie: Liečiteľstvo | Liečenie a diagnostika chorôb | Alternatívna medicína | Odobratie negatívnej energie

Veštica Márialiečenie a diagnostika

Zameranie: Liečiteľstvo | Liečenie a diagnostika chorôb | Alternatívna medicína | Odobratie negatívnej energie

Hodnotenie veštice

 

Poznám množstvo prípadov, kedy lekár povedal pacientovi, že s jeho zdravotným stavom nie je možné nič robiť, že neostáva nič, len čakať. Pacient ale zašiel ku liečiteľke a odrazu bola pomoc na svete. Pomocou alternatívnej medicíny dokázali to, čo by bežná medicína neumožnila. Práve to je tým, čo na mňa urobilo obrovský dojem. Že nie je nutné spoliehať sa na naše lekárstvo ovládané firmami predávajúcimi medikamenty, ale že všetko možno riešiť aj inou, prirodzenejšou cestou.

Máte otázky týkajúce sa zdravia?

Pokiaľ vás trápia akékoľvek problémy a z nejakého dôvodu nedôverujete klasickej medicíne, neváhajte ma kontaktovať. Spoločne môžeme odhaliť ich príčinu a začať ich liečiť alternatívne.

Nedarí sa Vám tak, ako by ste potrebovali? Možno na Vás pôsobí nejaká bližšie nešpecifikovaná energia, ktorú bude nutné odstrániť. Odobranie negatívnej energie rozhodne nie je ničím jednoduchým, ale pokiaľ si na to zvolíte človeka, ktorý má v tomto obore dlhoročnú prax, nie je tu nič, čo by sa mohlo pokaziť.

Práve preto Vám ponúkam svoje služby. Popri odoberaní negatívnej energie sa zaoberám aj alternatívnou medicínou a liečiteľstvom. Venujem sa tiež REIKI – je to jemná a nenásilná metóda uzdravovania tela aj duše, zvyšuje energiu, zmierňuje bolesť a harmonizuje, túto energiu posielam aj na diaľku.

Dokážem vám pomôcť aj i na diaľku

Že je možné ľuďom pomôcť aj na diaľku? Áno, len vedieť, ako na to. Zavolajte mi a podeľte sa o svoje problémy, istotne nájdeme vhodné riešenie. Pomáham ľuďom v chorobách, nešťastných láskach, porobeniach a pomôžem im preniesť sa ich nešťastím a vrátiť im štastie do rodiny. Pomohla som už rade zákazníkov. Mnohí z nich sa stali mojimi pravidelnými klientmi.

Ovláda Vás negatívna energia? Zavolajte! Zdá se Vám, že niečo nie je v poriadku? Myslíte si, že Vás niečo ovplyvňuje, ale neviete, čo? Nedarí sa Vám tak, ako by ste si želali? Možno i Vás ovláda negatívna energia. Zavolajte na moje číslo 0988 612 636 a začne sa Vám opäť dariť tak ako predtým.

Vaše názory

vložiť príspevok

Oľga, Banská Bystrica

Od tej doby, čo som objavila Máriu, som obmedzila návštevy lekárov na minimum. Všetko konzultujem najprv s Máriou. Lekárom síce stále verím, ale viac som si obľúbila alternatívnu medicínu, ktorá môže dobre a prírodne pomôcť tam, kde lekári nasadzujú chémiu v podobe rôznych tabletiek a piluliek.

Milada, Senica

Dlho mi veci nevychádzali tak, ako by mali. Bola som z toho nešťastná. Jedného dňa som ale zavolala Márii, ktorá objavila, že na mne pôsobí istá negatívna energia, ktorú mi predal môj expriateľ. S pomocou Márii som sa jej dokázala zbaviť a od tej doby sa cítim omnoho lepšie. Veci sa daria a moja chuť do života je väčšia než kedykoľvek predtým.

Jana, Michalovce

Ďakujem pani Márii, veľmi pomohla mne a mojim deťom.

Radoslava, Šaľa

Vďaka Márii som spoznala kúzlo a silu alternatívnej medicíny. Nahliadla som do tajov tohto svojrázneho odboru a ten ma doslova uchvátil. S Márií som v pravidelnom kontakte a musím povedať, že len málo ľudí vie o alternatívnej medicíne toľko čo ona.

Vložiť nový príspevok