Veštenie cez telefón
Poviem Vám, čo Vás čaká
0988 612 637
Zavolajte

Hodnotenie veštice

Veštica Regína – partnerský rozbor

Zameranie: Partnerský rozbor | Horoskop lásky | Výklad kariet | Astrológia | Psychologické poradenstvo

Veštica Regínapartnerský rozbor

Zameranie: Partnerský rozbor | Horoskop lásky | Výklad kariet | Astrológia | Psychologické poradenstvo

Hodnotenie veštice

 

Zdravím Vás, dovoľte, aby som sa predstavila. Moje meno je Regína a vzťahy sú hlavným objektom môjho záujmu. Venujem sa riešeniu problémov vo vzťahoch pomocou výkladu kariet, partnerských horoskopov a horoskopov lásky, ale som schopná posúdiť i takzvanú partnerskú zhodu. Partnerstvo a vzťahy sú veľmi zložité a premenlivé veci. Jeden deň sa môže všetko javiť krásne a bezstarostné, ale na druhý deň to môže byť úplne inak.

Dokážem nájsť odpoveď na všetky vaše otázky

Astrológia a výklad kariet mi učarovali potom, čo som ako devätnásťročná pri problémov a nezhodách s vtedajším partnerom po prvý raz navštívila profesionálnu vešticu, u ktorej som si nechala zhotoviť partnerský horoskop. Fascinovalo ma, s akou presnosťou astrologička odhalila moje problémy. Dokázala tiež ihneď nájsť ich ideálne riešenie. Po čase som sa rozhodla, že by to mohla skúsiť sama. Chcela som sa o veštenie dozvedieť čo najviac. Odborná literatúra a kurzy vedené uznávanými astrológmi mi pomohli začať sa zdokonaľovať a vypracovať sa na moju terajšiu úroveň veštice s desaťročnou praxou a stovkami spokojných zákazníčok i zákazníkov.

Vo hviezdach a kartách dokážem nájsť odpoveď na všetky vaše otázky, dokážem v nich vidieť vašu budúcnosť. Aj keď som schopná pomôcť Vám s čímkoľvek, zameriavam sa predovšetkým na partnerský rozbor, výklad kariet a horoskopy.

Aké by to s ním bolo?

Zapáčil sa Vám sympatický muž, no nič o ňom neviete? Stačí zistiť niekoľko informácií, ktoré mi postúpite a ja si ho s pomocou hviezd "preklepnem". Odporučím Vám tiež, či má cenu o niečo sa snažiť. Môžeme totiž zistiť, či Vaše city budú opätované alebo nie. Stačí jediný telefonát.

Je to ten pravý?

Pokiaľ stále váhate, či je Váš terajší partner tým pravým pre život, obráťte sa na mňa. V tomto smere mám mnoho skúseností a za svoju kariéru veštice som pomohla od zbytočného trápenia už stovkám ľudí. Na základe niekoľko málo údajov dokážem odhaliť, či sa k sebe hodíte. Oslovte ma a zistíte viac.

Súčasný vzťah v troskách? Nezúfajte!

Nie každému sa v partnerskom živote darí. Vlastne sa dá povedať, že je väčšina tých, ktorým sa nedarí. Aj keď to tak navonok nemusí vyzerať, mnoho párov prežíva obrovské krízy. Ako týmto krízam čeliť? A má to vôbec cenu? Nebude lepšie vzťah ukončiť a nájsť si iného partnera? Alebo je to naopak iba prechodné obdobie a čoskoro sa opäť vrátia tie krásne chvíle, kvôli ktorým ste sa s partnerom dali dokopy? Na tieto, ale aj ďalšie otázky môžeme spoločne nájsť odpoveď. Zavolajte a nechajte si vypracovať horoskop lásky, ktorý prezradí toto ale i omnoho viac.

Stojíte na rázcestí, ktoré môže zmeniť váš partnerský život? Máte problémy vo vzťahu? Ste zamilovaní, ale nie ste si istí, či Vašu lásku opätuje? Zavolajte na 0988 612 637 a vyriešme tak spoločne akékoľvek Vaše trápenia, či už v partnerstve alebo inde. V tomto smere mám mnoho skúseností a za svoju kariéru veštice som pomohla od zbytočného trápenia už stovkám ľudí.

Vaše názory

vložiť príspevok

pani Helena, Čadca

Pani Regíne vďačím za svojho terajšieho priateľa. Nevedela som, či je pre mňa ten pravý, ale teraz, po dvoch rokoch, čo sme na odporúčanie pani Reginy spolu, som si istá!

pani Csilla, Šahy

Moje manželstvo sa zdalo byť v troskách, vyzeralo to, že kríza, ktorá sa ťahala dva mesiace, už nikdy neprejde. Preto som vytočila číslo pani Regíny a poradila sa s ňou, čo by bolo v mojej situácii najlepšie. Dozvedela som sa, že kríza vznikla na základe manželových pracovných problémov, o ktorých sa mi z hanblivosti nezmienil a bolo mi odporučené porozprávať sa s ním o nich. Manžel bol síce prekvapený, ako som sa o jeho problémoch dozvedela, ale nakoniec sa predsa len odhodlal k otvorenej diskusii. Všetko sme si vyrozprávali a všetko sa vrátilo do starých koľají. Obaja ďakujeme pani Regíne za záchranu nášho manželstva!

Štefan, Žilina

Ste veľmi sympatická a ďakujem, hádam to čo ste hovorila sa naplní.

Veronika, Bratislava

Musím uznať, že mi p. Regina pomohla v ťažkej chvíli, v partnerstvách to býva zložité a tiež v nich nechýbajú smutné chvíle. Nevyhla som sa tomu ani ja. Patríme k sebe a to je pre mňa dôležité a na všetkom okolo toho popracujem/e. Patrí Vám moje veľké Ďakujem.

Andrea, Levice

Ďakujem Regíne za podrobné vysvetlenie situácie, veľmi ma Vaša veštba povzbudila v tom, čo mám urobiť. Len ma mrzí, že sme nedokončili rozhovor, vypadla linka a nevedela som sa už k Vám dovolať. Ale veštenie je veľmi príjemné, povzbudivé a podrobné. Ďakujem ešte raz veľmi pekne.

Marta, Senica

Vďaka Regíne som môjmu priateľovi (dnes manželovi) dala po jeho prehrešku druhú šancu. Rozhodne to neľutujem, naopak.

Laura, Nová Baňa

Regína je skvelá nielen ako veštica ale aj ako kamarátka. Už dlho sa poznáme osobne a jej partnerské horoskopy mi vždy veľmi pomohli.

Lucia, Čadca

Dlho som si nebola istá, či mám zostať s mojím expriateľom. Váhala som, až Regína mi pomohla učiniť posledný krok. Teraz viem, že by som s ním rozhodne nebola šťastná a som rada, že som sa odhodlala tento nevyhovujúci vzťah ukončiť.

Jana, Bratislava

Prvý krát som zavolala do veštiarne a určite nie naposledy. Pani Regína ďakujem Vám veľmi pekne za radu, veľmi ste mi pomohla a povedala ste mi naozaj čistú pravdu. Teraz musím zmeniť aj môj postoj a verím, že sme si s manželom naozaj súdení a bude to po určitej dobe všetko lepšie keď na tom popracujeme ako ste mi poradili, i keď to nebude najľahšie prekážky niak zvládneme. Vďaka Vám sa mi zdvihla celkova nálada :) ĎAKUJEM !!!

Vložiť nový príspevok