Veštenie cez telefón
Poviem Vám, čo Vás čaká
0988 612 638
Zavolajte

Hodnotenie veštice

Veštica Renáta – veštenie z gule

Zameranie: Veštenie z gule | Práca s kyvadlom | Minulé životy | Detské horoskopy

Veštica Renátaveštenie z gule

Zameranie: Veštenie z gule | Práca s kyvadlom | Minulé životy | Detské horoskopy

Hodnotenie veštice

 

Keď sa povie veštenie, väčšina ľudí si asi predstaví osobu nazerajúcu do krištáľovej gule, v ktorej sa zobrazujú črepiny budúcnosti. Áno, aj ja som mala takú predstavu o veštení. Vždy, keď mi babička ako malému dievčatku rozprávala rôzne príbehy, nejakým spôsobom v nich figurovali veštice. Babička totiž bola vešticou a liečiteľkou a dá sa povedať, že to bola práve ona, ktorá vo mne vzbudila záujem o tento odbor. Jej príbehy som vždy hltala plnými dúškami, chcela som stále ďalšie a ďalšie.

Veštenie z krištáľovej gule, práca s kyvadlom

V neskoršom veku som sa o veštenie začala zaujímať viac. Hlavným predmetom záujmu sa pre mňa stala krištáľová guľa, ale na chuť som prišla aj kyvadlu, ktoré je skvelým spôsobom hľadania odpovedí na konkrétne otázky. Hľadala som rôzne zdroje informácií o týchto odvetviach veštenia a hltala ich rovnako ako kedysi babičkine rozprávky. Cesta k môjmu snu - stať sa profesionálnou vešticou - bola otvorená.

Teraz, po rokoch štúdia a so stovkami spokojných zákazníkov tu pred Vami stojím a som Vám plne k službám.

Detský horoskop - odhaľte budúcnosť Vášho dieťaťa

Detský horoskop je zameraný na rozvoj jedinečného potenciálu Vašich potomkov. Detský horoskop dokáže okrem talentu odhaliť i celkovú budúcnosť Vášho dieťaťa. Zistíte, či bude zdravé, úspešné, či bude jeho život jednoduchý alebo plný komplikácií. Stačí len zdvihnúť slúchadlo a zavolať mi.

Kým ste boli v minulom živote?

Aj mňa okúzlilo tajomno okolo minulých životov. Práve Váš minulý život má obrovský vplyv na ten súčasný. Viete, kým ste boli v minulom živote? Nebola to niektorá zo známych osobností či umelcov? Možno áno!

Váš súčasný život je istým spôsobom ovplyvňovaný tým, ktorý ste žili v minulosti. Zavolajte mi a odhaľme spoločne tajomstvo. Zistime, kým ste boli. Uvidíte, že sa tak rozrieši mnoho záhad a dostane sa Vám odpovede na mnohé otázky.

Možno práve minulý život je tým, čo teraz spôsobuje Váš neúspech. Dokážem odobrať Vašu zlú karmu a spôsobiť, že všetko začne znova vychádzať podľa plánov.

Zavolajte mi na 0988 612 638 a spojte sa so mnou. Rada s Vami preberiem všetko ohľadom Vášho súčasného ale i minulých životov. Nahliadneme do Vašej minulosti, ale predovšetkým budúcnosti, a budete s tak môcť pripraviť na všetko, čo Vás čaká.

Vaše názory

vložiť príspevok

pani Marcela, Košice

Paní Renáta dokázala odhaliť, kým som bola v minulom živote a nesmierne ma tým potešila. Konečne som objavila, pre čo mám vlohy a prečo mi naopak niektoré veci vôbec nejdú.

Sára, Bratislava

Krištáľová guľa v rukách niekoho, kto ju majstrovsky ovláda, je silnou zbraňou. Preto som si obľúbila Renátu a jej veštecké schopnosti. Sme v kontakte pravidelne a všetky veštby sa vždy stopercentne naplnili.

pani Klaudia, Bytča

Dlho som premýšľala, aký záujmový krúžok vybrať pre svoju dcéru. Nebola som si stále istá a tak som zavolala pani Renátke, ktorá vo hviezdach našla tie správne informácie.

pani Klaudia, Trnava

Kyvadlo ma dokázalo utvrdiť v dôležitom životnom kroku teraz viem, že rozhodnutie bolo správne a Renate by som rada poďakovala.

Kristína, Bratislava

S pani Renátou mám len tie najlepšie skúsenosti. Vďaka jej radám som mohla svoje deti smerovať na tú správnu cestu.

Mária, Košice

S Renátou a jej kyvadlom sa môžem vždy pripraviť na to, čo ma čaká. Nič také ma neprekvapí. Renátka mi vždy uľahčí kopec starostí, preto som s ňou v kontakte.

Vložiť nový príspevok